Informacje

Miejsce Konferencji

Hotel Holiday Inn Warszawa-Józefów

ul. Telimeny 1
05-420 Józefów k/Warszawy
tel. +48 22 77 83 000
email: [email protected]
www: https://holiday.aquila.pl/

GPS: 52.12318, 21.23421

Zakwaterowanie

Każda grupa (rodzina) otrzyma do dyspozycji jeden pokój dwuosobowy z podwójnym łóżkiem lub dwoma pojedynczymi. Pokoje są przestronne i będzie miejsce na jedną dostawkę, goście proszeni są o zorganizowanie we własnym zakresie (np. łóżko składane, materac dmuchany, karimata); hotel może zapewnić pościel, w łazienkach są wanny. W związku z tym ograniczeniem prosimy, aby w miarę możności planować przyjazd nie więcej niż trzech osób.

Osoby potrzebujące pokój również w inne dni (np. dzień wcześniej albo dzień później) powinny rezerwować go bezpośrednio w Hotelu Holiday Inn, powołując się na uczestnictwo w Konferencji.

Wyżywienie

W ramach Konferencji wszystkim uczestnikom zapewnione zostaną posiłki według zaznaczonych opcji uczestnictwa w Konferencji. W przerwach będą dostępne zimne i gorące napoje. Osoby nocujące w Hotelu Holiday Inn dodatkowo mogą skorzystać ze śniadania w formie bufetu.

Osoby mające specjalne wymagania dietetyczne (dieta bezglutenowa, wegetariańska itp.) proszone są o zaznaczenie tego na formularzu rejestracyjnym. Osoby stosujące wyłącznie dietę przemysłową muszą zapewnić ją sobie we własnym zakresie.

Opłaty

Udział w Konferencji wiąże się z koniecznością wniesienia opłaty, która pokryje część faktycznych kosztów uczestnictwa. Płatności dokonuje się online w trakcie rejestracji. Dostępnymi metodami płatności są: karta płatnicza oraz przelew ekspresowy z wybranych polskich banków (za pośrednictwem PayU) oraz system PayPal.

Na wszystkie wpłaty są wystawiane faktury. Faktury wysyłamy na adres email podany przy rezerwacji do 15 dnia miesiąca następującego po zaksięgowaniu wpłaty.

Zwolnienie z opłat

Rodziny, które dopiero zaczynają podróż z rdzeniowym zanikiem mięśni – to jest, w których pojawiło się rozpoznanie SMA w 2018 lub 2019 roku i które biorą udział w Weekendzie ze SMA-kiem po raz pierwszy, zapraszamy do udziału w całości programu bezpłatnie. Rodziny te prosimy o kontakt przed rejestracją celem otrzymania kodu rabatowego.

Rodziny SMA znajdujące się w trudnej sytuacji materialnej mogą zostać zwolnione z opłat z uczestnictwa w Weekendzie ze SMA-kiem 5-7 lipca – prosimy o kontakt.

Wysokość opłat

Weekend ze SMA-kiem

 • osoba chora na rdzeniowy zanik mięśni bez względu na wiek: bezpłatnie.
 • dziecko do 4 lat: bezpłatnie
 • dziecko 5‒15 lat: piątek 25 zł, sobota 50 zł, niedziela 25 zł
 • osoba od 16 lat: piątek 50 zł, sobota 100 zł, niedziela 50 zł
 • nocleg (za pokój dwuosobowy): piątek 150 zł, sobota 150 zł

 

Obóz SMA

 • dziecko do 4 lat: bezpłatnie
 • dziecko 5‒15 lat: 225 zł
 • osoba od 16 lat: 450 zł
 • nocleg (za pokój dwuosobowy): 900 zł/3 noce

 

Seminarium SMA

 • piątek 5 lipca: bezpłatnie (w tym obiad); z kolacją 50 zł
 • sobota 6 lipca: 50 zł (w tym obiad); z kolacją 100 zł
 • niedziela 7 lipca: 50 zł (w tym obiad)

Odwołanie uczestnictwa

W razie odwołania uczestnictwa w Konferencji do 14 czerwca 2019 r. Organizator zwraca wpłaconą kwotę pomniejszoną o opłatę manipulacyjną w wysokości 25 zł (przeznaczoną na pokrycie opłat operatora bramki płatniczej oraz kosztów księgowych).

W razie odwołania rezerwacji od 15 czerwca, a przed 30 czerwca 2019 r. Organizator zwraca 50% wpłaconej kwoty (co wynika z warunków centrum konferencyjnego) pomniejszoną o opłatę manipulacyjną w wysokości 25 zł.

W razie odwołania dnia 30 czerwca 2019 r. lub później, wpłacona opłata nie podlega zwrotowi. Przykro nam, ale do 30 czerwca finalizujemy zamówienie noclegów i posiłków i potem nie możemy ich już odwołać.

Odwołania uczestnictwa można dokonać poprzez kontakt mailowy lub telefoniczny z Fundacją.

Dostosowanie budynku

Całość ośrodka konferencyjnego jest w pełni przystosowana dla użytkowników wózków inwalidzkich. Transport między piętrami zapewniają przestronne windy.

Łazienki w pokojach, choć nie mają specjalistycznych dostosowań, są dość przestronne i bez problemu powinny pozwolić na wjazd i manewrowanie wózkiem inwalidzkim. W każdej łazience jest wanna (nie kabina prysznicowa). Osoby potrzebujące podnośnika elektrycznego bądź innego sprzętu do łazienki prosimy o pilny kontakt.

Dwa pokoje gościnne ‒ na parterze i na 1 piętrze ‒ są dostosowane do potrzeb osób poruszających się na wózkach. Na czas Konferencji zostaną udostępnione dla wszystkich Uczestników do swobodnego używania jako dostosowana łazienka i przebieralnia. Korzystając z łazienki prosimy nie zapomnieć wziąć własnego ręcznika.

Na korytarzach będą ogólnodostępne podnośniki elektryczne, z których można korzystać na terenie całego hotelu. Uprzęże będą, ale sugerujemy przywieźć też własne.

Uwaga na ścieżkę (mostek) przez wodę ‒ kąt nachylenia może być zbyt duży do bezpiecznej jazdy. Osobom na wózkach zalecamy korzystać z ścieżki przy głównym wejściu do budynku.

Dojazd

Hotel leży na obrzeżach Warszawy, w bliskości drogi krajowej nr 17, która w miarę sensownie łączy się z autostradą A2 i tzw. dużą obwodnicą Warszawy drogą 50. Z centrum Warszawy dojazd samochodem zajmuje ok. 30-60 minut w zależności od pory dnia.

Możliwy jest dojazd koleją – ze stacji Warszawa Centralna lub Warszawa Śródmieście do Józefowa jedzie kolej miejska nr S1 (ok. 50 minut). Od stacji PKP Józefów do hotelu jest ok. 1700 metrów.

Niestety, stacja kolejowa Józefów, podobnie jak większość stacji kolejowych w Warszawie (i w Polsce), nie jest dostosowana do poruszania się na wózku.

Parkowanie przed hotelem jest darmowe i nie wymaga rezerwacji, a na hotelowych parkingach dostępnych jest łącznie ponad 200 miejsc parkngowych.